Dárky k nákupu: akce na lednice, trouby, sporáky nebo myčky nádobí
Kategorie: Zboží | 29.08.2018

Pokud zrovna sháníte nový domácí spotřebič, podívejte se, jestli k němu některý výrobce nenabízí zajímavý dárek. Můžete tak ušetřit za nezbytnost jako je mouka na pečení nebo dostanete malý domácí spotřebič v hodnotě až 3 999 Kč zdarma.

Gorenje: Chladničky s technologií NoFrost Plus s dárkem v hodnotě až 3999 Kč zdarma

V chlazení se Gorenje opravdu vyzná. Chladničky s technologií NoFrost Plus eliminují tvorbu ledu a udržují potraviny déle čerstvé. Nyní si k nákupu lednice navíc můžete vybrat z malých domácích spotřebičů gorenje v hodnotě až 3999 Kč. Jako bonus tak můžete mít třeba vysavač, sušičku potravin nebo ruční mixér. Pozor, akce trvá jen do 31. 8. 2018.

▷ Informace k akci NoFrost lednice s dárkem zdarma

TIP: Na podzim chystá gorenje akci taky na novou generaci praní a sušení WaveActive. Sledujte jeho web nebo profil na Facebooku.

MORA: K jakékoliv vestavné troubě MORA dostanete 10 kg mouky Babiččina volba

Značka MORA má nejen mezi hospodyňkami dobré jméno již skoro 200 let. Aktuální generace vestavných trub má moderní design a poslední technologické vychytávky, díky kterým se troubám dobře daří taky například v nezávislých testech časopisu dTest. Až do konce září 2018 navíc ke každé vestavné troubě dostanete 10 kilo mouky Babiččina volba.

MORA: K vybraným akčním modelům sporáků jako dárek 2 ovocné směsi Hamé

Sporáky MORA není snad ani třeba představovat. Podobně značku Hamé. Nyní si můžete užít obě české značky společně – když si koupíte některý z vybraných sporáků nové generace, dostanete 2 ovocné směsi Hamé, které se báječně hodí třeba na vánoční linecké. Akce platí až do konce listopadu 2018 nebo do vyčerpání dárků.

▷ Informace k akci sporáky MORA s dárkem od Hamé

MORA: K jakékoliv chladničce MORA láhev Bohemia Sektu zdarma

Víte, že MORA vyrábí také vestavné lednice? Při nákupu jakékoliv z nich dostanete do konce srpna 2018 láhev Bohemia Sektu. Pokud například vybavujete novou kuchyni, můžete mít všechny spotřebiče jedné značky a příjemné dárky k tomu.

MORA: K jakékoliv myčce MORA měsíční zásoba kapslí JAR Platinum

Značka MORA se spolehlivě postará taky o vaše nádobí. Nyní vám navíc nákup myčky MORA zajistí měsíční zásobu kapslí JAR Platinum (26 kusů). Vybírat můžete z široké nabídky myček od kvalitní a spolehlivé české značky.

MORA: Ohřívače vody s odměnou CashBack až 1 000 Kč

Moderní bojlery v čistém designu s řadou praktických funkcí vám zajišťují maximální pohodlí. Až do konce listopadu 2018 navíc podle typu ohřívače dostanete při jeho nákupu zpět 500 nebo 1000 Kč.

▷ Informace k akci CashBack na ohřívače vody

TIP: Na podzim chystá MORA akci na vestavné spotřebiče. Sledujte její web nebo profil na Facebooku.

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.