Jak vybrat cestovní kancelář
Kategorie: Služby | 04.05.2017

Plánujete vyrazit na dovolenou s cestovní kanceláří, ale nevíte, jak si vybrat? Přečtěte si náš článek, ve kterém pro vás shrnujeme nejdůležitější body, o které byste se měli při výběru zajímat. Zároveň vám na konkrétním případu kvalitní cestovní kanceláře ukážeme, jak tyto body mohou vypadat v praxi.

Jaká je nabídka
Pokud máte jasno v tom, do jaké země chcete jet a na jak dlouho, pak si budete určitě vybírat cestovku podle jejího zaměření a nabízených zájezdů. Spousta cestovních kanceláří se zaměřuje na jednu konkrétní zemi nebo destinaci, vy si díky tomu můžete být jistí, že je cestovní kancelář opravdu specialistou. Cestovní kancelář Viamare se specializuje na Řecko a řecké ostrovy, letos do své nabídky přidala několik destinací na pobřeží Černého moře v Bulharsku. Na dovolenou můžete letět z Prahy nebo z Ostravy.

Jak dlouho působí na trhu
Čím déle cestovní kancelář působí na trhu, tím je pravděpodobnější, že se jedná o ověřenou a stabilní společnost, u které nemusíte mít obavy. Jednou z nejdéle působících cestovních kanceláří na našem trhu je cestovní kancelář Viamare, která má již 25 let zkušeností a cestovalo s ní 300 tisíc klientů. Dlouhodobé působení zaručuje nejen kvalitu, ale také dokazuje, že má cestovní kancelář potřebné zkušenosti pro organizaci bezproblémové dovolené.

Cestovní kancelář Viamare

Jak jsou spokojení zákazníci
Zajímejte se o reálné zkušenosti cestujících, kteří s cestovkou již někdy do zahraničí vyrazili. Zdrojem mohou být různé diskuze, recenze konkrétních hotelů na stránkách cestovní kanceláře, hodnocení na Facebooku, případně doporučení vašich známých. Cestovní kancelář Viamare například pravidelně získává zpětnou vazbu od svých zákazníků a výsledkem je 99,86 % spokojených zákazníků.

Jak komunikují se zákazníky
Všímejte si, jestli vám pracovníci kanceláře ochotně sdělují všechny informace, vychází vám vstříc a snaží se pro vás najít to nejlepší řešení. Jen tak budete vědět, že v případě jakéhokoli požadavku nebo komplikace se máte na koho obrátit. Také to ukazuje, že se jedná o spolehlivou cestovní kancelář, které na jejích zákaznících záleží.

Jaké má delegáty
V průběhu objednání budete v kontaktu s pracovníky kanceláře, během dovolené o vás ale bude pečovat delegát. Nebojte se zeptat ještě před dovolenou na znalosti a zkušenosti delegáta v místě, kam vyrážíte, a zároveň se informujte, jaké služby je možné skrze delegáta během dovolené doobjednávat nebo domlouvat. Je možné, že si na místě budete chtít půjčit auto či motorku nebo vyrazit na organizovaný výlet, je proto dobé vědět, jaké jsou vaše možnosti.

Jak kontrolují ubytování
Už se vám někdy stalo, že jste přijeli do hotelu, který se vůbec nepodobal tomu, co vám bylo slíbeno na fotkách? Ptejte se v cestovní kanceláři, zda jsou fotografie jejich vlastní nebo se jedná o oficiální propagační materiály ubytování. Například Viamare poskytuje velmi přesné a nadstandardní informace o ubytování. U více jak 85 % ubytování z nabídky dokonce dokáží klientům říci podrobnosti, jako je například umístění pokoje, vzhled třetího lůžka, skutečná přístupnost k pláži nebo možnosti nákupů v okolí.

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.