Vybavte svůj obchod kvalitními regály
Kategorie: Zboží | 27.02.2018

Ať už teprve začínáte s podnikáním nebo jen potřebujete zmodernizovat vaši prodejnu, určitě budete potřebovat regály nebo regálové systémy pro uskladnění zboží. Důležité je si vybrat kvalitní a dobře zpracované regály. Jak ale vybrat ty správné?

Hlavním úkolem regálů je zpřehledňovat uložené zboží, umožnit k němu co nejlepší přístup a maximálně využít úložný prostor. Při výběru je důležité si ujasnit k čemu budou regály sloužit, jaká bude potřebná šířka polic a hlavně jaká bude jejich nosnost. Důležité je samozřejmě správně zaměřit prostor, ve kterém budou regály umístěny.

Na trhu je v nabídce velké množství katalogů a konfigurátorů, ze kterých můžete vybírat. Pokud si nebudete s výběrem vědět rady, obraťte se na pomoc k odborníkům. Pořízení regálů není nejlevnější záležitost a tak je důležité vybírat s rozmyslem.

Co vše si pořídíte záleží hlavně na oblasti vašeho podnikání. Například při zařizování obchodu s potravinami si budete muset pořídit regály do obchodu pro vystavení zboží, chladící boxy a pulty.

Regálové systémy do obchodu

Již přes 15 let vybavuje česká firma UNIregály obchody pomocí regálových systémů. Jedná se o stavebnicový systém regálů, který je vhodný pro všechny typy maloobchodů s různým sortimentem. Tento systém můžete rozšířit o prodejní pulty, regály pro zeleninu, pečivo a další varianty. Celý systém funguje jako stavebnice. Montáž je velmi jednoduchá, pokud jste alespoň trochu manuálně zruční určitě to zvládnete sami. Regály také můžete různě přestavovat. Jsou velmi variabilní a tak můžete měnit ráz své prodejny, kdy se vám zlíbí.

Základní regály a regálové systémy můžete doplnit o závěsné háčky, dělítka a vitríny, podle toho, co pro svůj obchod potřebujete.

regalove systemy

Prodejní regály

V nabídce firmy UNIregály naleznete také prodejní regály. Prodejní regály jsou univerzálním vybavením každého obchodu, ať už podnikáte s čímkoliv. Jejich konstrukce je jednoduchá, je tak snadné zboží přehledně vystavovat.

Základními rozměry jsou:

● výška regálové stěny:1 000, 1 400, 1 600, 1 800, 2 000, 2 100, 2 200 mm

● šířka regálové stěny: 625, 1 000, 1 250, 1 330 mm

● hloubka soklu základové police: 400, 500, 600, 700 mm

● výška soklu: 140 mm

Prodejní pulty

Prodejní pulty jsou vyráběny v nejrůznějších tvarech, rozměrech i provedeních. Je jen na vás, jak bude řešeno vnitřní uspořádání pultu. Prodejní pulty v obchodě zastávají nejen funkčnost, ale také ovlivňují celkovou estetiku vaší prodejny, tak na to při výběru nezapomínejte.

Prosklené vitríny

Vaše zákazníky rozhodně zaujmete, pokud budete mít ve své prodejně alespoň pár prosklených vitrín. Můžete do nich vystavit cenné věci. Jednou z jejich velkých výhod je uzamykatelnost. Nemusíte se tak bát, že vám vaše cenné zboží někdo odcizí.

Základní prosklená vitrína má rozměry:

● výška: 2 100 mm

● délka: 1 000 mm

● hloubka: 500 mm

● police uvnitř vitríny: 400 mm

Možností jak vybavit váš obchod je opravdu mnoho. Důkladně si projděte veškeré nabídky s regály. Zvažte kolik jich budete potřebovat a jaké velikosti a tvary budou pro vaše zboží nejlepší. Nakreslete si, jak budou regály ve vašem obchodě umístěny. V neposlední řadě při výběru přemýšlejte i nad tím, jak se vaší prodejně bude pohybovat a hlavně cítit zákazník.

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.